nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Gamintojas: Librederm
Kodas:
17.00

Krēms „ Kolagēns” ir radīts, lai būtiski uzlabotu sejas, kakla un dekoltē zonas ādas kvalitāti, izlīdzinot grumbiņas,  uzlabojot ādas elastību un paaugstinot ādas tonusu.
anti-aging line


Sastāvs

Demineralizēts ūdens, Lipoderm 4/1 (glicerīna monostereāts, sterilais spirts, cetilspirts, dietilēnglikola stereāts, stereāts PEG-400, polisorbāts -20, PEG -40, hidrogenizēta kastoreļļa, dipropilēnglikols), heptil-propil-kaprilāts, matrikini ( bioloģiski aktīvu molekulu saturoši bioloģiski fragmenti) Pal-GHK un Pal-GQPR (glicerīns, ūdens, butilēnglikols, karbomērs, polisorbāts-20, palmitola oligopeptīds,  palmitola tertrapeptīds-7), kolagēns un elastāns, kaprilik-triglicerīdi, gicerīns, kamēlijas eļļa, rīsu eļļa, fenoksietanols, etilheksilglicerīns, vitamīns E, karbopols, trietanolamīns.
Lietošana
Viegliem pieskārieniem uzklāt uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas masāžas līniju virzienā, pēc tam viegli ar pirkstu galiņiem ar pliķējošām kustībām ļaut krēmam iesūkties ādā. Ieteicams krēmu lietot no rīta pēc sejas nomazgāšanas un vakarā 1,5 – 2 h pirms miega.
Efekts
Āda iegūst tvirtumu, elastību, izlīdzinās smalkās grumbiņas, izzūd redzamas novecošanās pazīmes, āda kļūst ievērojami jaunāka un  sejas kontūras izteiktākas.
 
Ķermeņa zonas, kam paredzēts krēms

Kolagēna – elastāna komplekss veido uz ādas gaisu caurlaidīgu matricu, pateicoties kurai samazinās transepidermālais ūdens zudums. Paša kolagēna molekulas struktūras unikalitāte ir tas, ka tā satur lielu daudzumu aktīvu  funkcionālu grupu, kas spēj uz tās virmas nourēt vitamīnus un citus aktīvus komponentus, kam pateicoties paildzinās un pastiprinās to iedarbība.
Matrikini  Pal-GHK un Pal-GQPR -aktīvie peptīdi, bioloģiski fragmenti, kas ir kolagēna olbaltumvielas ķēdītes  daļas kopijas, stimulē kolagēna un elastāna sintēzi ādā, pa tiešo iedarbojoties uz atjaunošanas procesiem. Matrikini palēnina ādas neatgriezenisko izmaiņu parādīšanos: ir izteika izlīdzinoša un atjaunoša iedarbība,  veicina grumbu samazināšanos, ādas elastības un tvirtuma paaugstināšanos.   
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.