nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanu

RevitaLash® - neticama inovācija kosmētikas līdzekļu pasaulē! Brīnumaini pārvērš Jūsu dabīgas skropstas padarot tās garākas, kuplākas un biezākas.

Ražotājs: RevitaLash
Kods:
99.99 €

Preces apraksts

RevitaLash® - neticama inovācija kosmētikas līdzekļu pasaulē! Brīnumaini pārvērš Jūsu dabīgas skropstas padarot tās garākas, kuplākas un biezākas. 
RevitaLash – ir pārsteidzošs barojošs līdzeklis skropstām, ko izstrādāja ārsts-terapeits priekš savas sievas, kas zaudēja skropstas dēļ ķīmioterapijas. Unikāla formula palīdzēs Jums iegūt brīnumainas skropstas, kas būs garākas, biezākas, tumšākas un kuplākas!

Lietošana:


1. RevitaLash līdzeklis ir jālieto katru dienu, uzklājot tievā līnijā, līdzīgi sķidram acu lainerim, uz acīm pie skropstu saknēm vienu reizi dienā no rītiem 8 nedeļu (2 mēnešu) laikā.
2. Pēc RevitaLash uzklāšanas, dekoratīvo kosmētiku var uzklāt pēc 5 minūtēm.
3. Lietošanas kurss ir domāts diviem mēnešiem.
4. Līdzekli var lietot kopā ar pieaudzētām skropstām.

Līdzekļa sastāvā ietilpst:


1. Vitamīns B5 (Pantenols) – tam piemīt dziedējošas, barojošas un stiprinošas īpašības;
2. Hlorfenezīns – efektīvs līdzeklis pret baktērijām un sēnītēm;
3. Fenoksietanols – tam piemīt attīrošas un antibakteriālas īpašības;
4. Nātrija hlorīds – padara līdzekļa sastāva konsistenci maigaku un piemērotāku uzklāšanai;
5. Vitamīns C – citrusaugļu dabīgais ekstrakts, kuram piemīt antioksidanta īpašība, kas atjauno šūnas un kontrolē ādas PH līmeni;
6. Disodium fosfāts – tam piemīt pretalerģijas un pretiekaisuma iedarbība;
7. Bioloģiski aktīvo komponentu (BAK) savienojums atslābina un samazina acu ābola muskuļu tonusu, noņem apsārtumu un sāpes ap acīm, acu dzeloņainumu, diskomfortu, smaguma sajūtu un spriedzi, normalizējot iekšacu spiedienu. Turklāt tas arī stimulē „guļošu folikulu“ augšanu, kuru mums ir ap 40%, un aktivizē skropstu augšanu.

RevitaLash ir maiga konsistence, hipoalerģiska formula, un to var izmantot pat visjūtīgākajās acu zonās. Tas ir piemērots cilvēkiem ar pastāvīgu acu spriedzi, kas saistīta ar profesionālo darbību (darbs pie datora vai ar maziem objektiem, uc), kam ir profilaktiska ietekme uz slimībām, kas saistītas ar glaukomu.

Kontrindikācijas: grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, konjuktevīts, dažādas slimības un iekaisums acīs un uz gļotādas, alerģiskas reakcijas pret šāda veida līdzekļiem.

Ievērojiet: Mēs iesakām pirms lietošanas nomazgāt rokas un seju ar maigu līdzekli un ūdeni.

UZMANĪBU: PIRMS LIETOJAT RevitaLash® Advanced PĀRLIECINĪETIES, KA DROŠĪBAS IZOLĀCIJA NAV BOJĀTA. IZVAIRIETIES NO LĪDZEKĻA IEKĻAUŠANAS ACĪS. JA PRODUKTS NOKĻŪST ACĪS NOSKALOT AR ŪDENI. JA IKDIENAS LIETOŠANAS DĒĻ RODAS IEKAISUMS SAMAZINĀT LIETOŠANAS BIEŽUMU LĪDZ IEKAISUMS NESAMAZINĀS. JA IEKAISUMS NEPAZŪD VAI PALIELINĀS PĀRSTĀJIET LIETOŠANU UN KONSULTĒJIETIES AR ĀRSTU. NEKAD NELIETOJIET LĪDZEKLI BRAUCOŠĀ TRANSPORTA LĪDZEKLĪ. NEAIZTIECIET ACIS AR APLIKĀTORU. LAI SAGLABĀTU LĪDZEKĻA DROŠĪBU UN EFEKTIVITĀTI NEDODIET TO LIETOT CITIEM CIVĒKIEM, NEATŠĶAIDIET AR ŪDENI, SIEKALĀM VAI JEBKĀDĀM CITĀM VIELĀM. GLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. PĒC LIETOŠANAS CIEŠI AIZSKRŪVĒJIET VĀCIŅU. JA JŪSU ACIS VAI PLĀKSTIŅAS IR BOJĀTAS IZVAIRIETES NO JEBKĀDAS ACU KOSMĒTIKAS LITOŠANAS, TAJĀ SKAITA RevitaLash® Advanced UN NEKAVĒJOTIES KONSULTĒJIETIES AR ACU ĀRSTU. SAKARĀ AR TO, KA RevitaLash® Advanced NETIKA PĀRBAUDĪTS VISOS IESPĒJAMOS GADĪJUMS NEIESAKĀM LIETOT GRŪTNIECĪBAS VAI ZĪDĪŠANAS PERIODĀ, JA JŪS IZEJAT ĶĪMIOTERAPIJAS KURSU VAI NEESAT SASNIEGUŠI 18 G. VECUMU. JA JŪS ĀRSTĒJATIES NO KAUT KĀDĀM ACU SLIMĪBĀM VAI BOJĀJUMIEM VAI JUMS TIKA VEIKTA ACU OPERĀCIJA, LIETOJIET RevitaLash® Advanced TIKAI KONSULTĒJOTIES AR ACU ĀRSTU.

 

 


Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.