nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
matu izkrišana, kondicionieris,  difūza, androgēna, krīt mati, matiem, serums, šampūns, pret matu izkrišanu, revita, ds laboratories, spectral, kosmētika, šampūns, nioxin, serioxyl

Matu uzlabojošs kondicionieris ir izveidots, balstoties uz pašām mūsdienīgākajām biotehnoloģijām.

Ražotājs: DS Laboratories
Kods:
25.99 €

Kondicionieris Revita.Cor,  kas atjauno matus un uzlabo to augšanu. Novērš matu izkrišanu pateicoties jaunākām nano-tehnoloģijām.

Izstrādāts kā turpinājums leģendārām  REVITA šampūnam, Kondicionieris darbojas ne tikai lietošanas momentā, bet arī tupmāku 12 stundu laikā. REVITA.COR sastāvā ir iekapsulētas vienotās mikrosfēras. Tas nozīmē,ka  sfēras aizturas uz galvas ādas virsmas un paliek tur ilgstošu laika periodu, darbojoties gan tad, kad jūs nodarbojaties ar sportu, gan tad, kad ejat peldēties.

Revita.Cor  izstrādāšanā tika izmantoti premium klases ingridienti, un katram no tām ir liela klīnisko izmēģinājumu vēsture. Sastāvdaļu atlase tika veikta tādējādi, lai to iedarbība būtu nozīmīga gan matu folikulu funkcionēšanai, gan arī ādas atjaunošanai. Ds Laboratories produkts ir unikāls vēl ar to, ka tas ir pietiekami iedarbīgs 5α- dehidrotestosterona blokators. Visas šīs formulā izmantojamās īpašības padara to par iedarbīgu matu augšanas stimulatoru. REVITA.COR ir ideāls gan individuālajā izmantošanā, gan arī kopā ar citām matu kvalitāti uzlabojošām, procedūrām.

Sastāvs: LUPĪNA, INOZITOLS, ŽEŅŠEŅS, CITRULĪNS, KOFEĪNS, TRIPEPTĪDA- 1BIOTINĪLS, ARGINĪNS, APIGENĪNS

Ieteicams lietot kopā ar šampūnu Revita.

Izdevīgs pirkums: komplekts Revita+Revita.Cor ar atlaidi!

Mūsu solījums jums

Mēs garantējam, ka, regulāri lietojot līdzekli Revita , jūs apturēsiet matu izkrišanu un izretināšanos, kā arī padarīsiet jaunos augošos matus stiprākus. Vēlamo rezultātu sasniegsiet ātrāk, nekā lietojot citus matu ataudzēšanas līdzekļus.


 

  • nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanu

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.